zjentek

Co je v domě, není pro mě. Přestane kvůli covidu platit?

Jak dlouho zdravý člověk vydrží „citovou“ (romantickou, chcete- li) izolaci/půst?

Nejlepší odpověď
Kepler

V mém případě se nic nemění, covid, necovid, platit to bude stále. Tu zásadu dodržuju, pár případů s blbým koncem znám.

Další odpovědi
Drap

Ne, nepřestane. Platit to bude stále.

paul1

Platí to stále a asi to bude stále i porušované.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere tak to je zajímavá informace z tvý strany. A já měl zato, že PRÁVĚ TY seš na tom podobně jako já a některé „citové“ potřeby ses pravidelným „tréninkem“ za předlouhých dob odříkání už naučil dokonale ovládat, potažmo NEPOTŘEBOVAT, takže jsi dneska vlastně ve tomto svém idealismu ukrutně betonový, skálopevný a tudíž tě v tomto ohledu nemůže UŽ ŽÁDNÁ rozstřelit, bo jsi v tom vlastě NEPRŮSTŘELNÝ… No, asisemse splet. (; D; D;