zjentek

Co je v dnešních dnech významnější hrozbou globálního znečišťování? Letecká doprava, anebo antibakteriál­ní gely?

Nejlepší odpověď
autacek

Tak, když vidím, že tím postřikem šudlaj i nástupní budku z venku jak je pod sklem reklama, či kolečka u kontejneru na papír zespod, jestli tam náhodou covid devatenáctka nečeká, říkám si, kam ten svět spěje.

Další odpovědi
dubraro

Nic. Letadla nelétají a desinfekce sestává z látek v přírodě obvyklých.
BTW: Mám jisté pochybnosti o účelnosti používání antibakteriálních přípravků k likvidaci virů…

Ametyst

Globální kamiony s dieselovým motorem, převážející všechno z Činy,na tom se nic nezměnilo. Ledaže konzumování se hodně zpomalilo.