nekonecno

Co je v dnešní době zapotřebí pro pozvání návštěvy z Ruska . Ze strany v Rusku a u nás,na koho se obrátit pro vyřízení.

Odpovědi
Drap

Pouze si vyřídit vízum a mít peníze.

Arne1

V současné době ? Vůbec není známo, zda se v současnosti vydávají víza (snad by něco mohlo být na stránkách MZV) – opačně do Ruska se víza nevydávají.. A pak to chce zdravotní pojištění pokud té návštěvě nebude stačit její cestovní z Ruska – bude-li zde chtít delší pobyt.. Pojištění cizince dělá několik pojišťoven a přijde to přibližně na 4000 za kvartál.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.