Avatar uživatele
bolak

Co je uprostřed? – ranní propláchnutí hlavy

http://img.pic­tureup.cz/14052012­/5954d4f5d916bb5b5f2b1e­e8fe9c466dd756f44e­.jpg

Dokážete najít spojku?
Doplňuji:
co teď? >>> http://img.pic­tureup.cz/15052012­/d31a8514df9db903a­ee960d3c0afeb4fdcf27f7­8.jpg

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon před 4335 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
manon

Svádí mne to k DDT :))) Teď neusnu :)
Doplňuji:
8?

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Všechny ty věci nějak pomáhají člověku. I to seno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Že by jehla?

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak tak… ty seš teda hlava :)

co tě nakonec navedlo na správnou cestu?

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Velbloud – okem jehly…jehly – podpatek (od začátku jsem tušila, že to není bota) deska- gramofon – potřebuješ jehlu…tiskárna…šlo by, ano jehličková…seno …kupku by to chtělo :), tam se jehla blbě hledá…polymer…nevím kruci…pyramida, pyramida -joo jehlan :)

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no to je jasný, to já přece všechno vím tohle, já to vymešlel :) ale ptám se co byla ta věc u který ti to všechno secvaklo? bota? seno?

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

No ten velbloud okem jehly to byl – přemýšlela jsem jednotlivě co vše může symbolizovat ten který obrázek. Současně ale už někde ležela přdstava té točící se gram. desky – pak se jakoby hned chytl ten jehlový podpatek – pak už jsem vše ověřovala tímto směrem a sedělo. Nakonec jsem si vzpomněla i na toho ježka :) Ale tuto pomůcku jsem při přemýšlení nevyužila. To už bylo jen uvědomnění si, že to byla další nápověda :) Pěkný rébus :)

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Jsem tady nová a to prostředí mne ještě trochu mate – dá se znovu odpovědět, když už jsem odpověděla a odpověď i 1× doplnila?

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

v takovým případě právě už jedině v diskuzi :{(>

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Škoda – pak správná odpověď nakonec nebude vidět. No nevadí :) Ale dík za odpověď.

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

K osmičce: – pyramida, dromedár, podpatek, gramofon, polymery, tiskárna, tetování, to by třeba na 8 bylo…jen ten balík sena či slámy by musel znamenat senoseče :)

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Takže, není to plást, seno, osmička ani zrcadlo a můžu vám říct, že to není ani ježek

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

manon: snaž se dál :)

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Conchus: to je moc obecné, zkoušej to dál

před 4336 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

annas: ne ne :), bereš to moc do hloubky, je to mnohem jedodušší; až najdeš správnou odpověď, tak to budeš vědět jistě ;)

PS: a o žádnou včelařinu nejde, to dole je „chemická záležitost“

před 4336 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ten plást jsem špatně viděla, proto jsem svou odpověď smazala. Určitě to bude jednoduché…

před 4336 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek