Co je účnnější pro čistší záchod? Tablety do nádržky nebo košíčky do mísy ?

Nejlepší odpověď
honza19hk

štětka,hadr a savo…

Další odpovědi
terry

Štětka, hadr a účinný přípravek.

hanulka11

Ani jedno , stačí umýt 3× týdně wc domestosem , to desinfikuje a jednou týdně přípravkem proti usazování vodního kamene./obojí pěkně štětkou /a povrch měkkým hadříkem.
Jistě také mám pověšený ve wc závěs s vůni ,ale ten je tam jen jako doplněk.

jmhad

Z Vámi nabídnutých možností tablety do nádržky. Vezměte to logicky.Tableta se postupně rozpustí ve vodě a při splachování ovlivní celou plochu mísy.Ale ne tablety za „korunu“.To je jen obarvená voda.Košíček působí jen na její určité části.

venkovan

Turecký záchod.

Zubejda

Tablety do nádržky jsou zrádné-pokud mají ten „rozpustný průhledný obal“,tak se taky může zanést dosedací plocha zvonu a ten pak netěsní a voda podtéká.
Nejdůležitější je denně použít štětku i do té svislé části a pak také občas tablety do vody do té svislé části mísy,nechat chvíli působit a pak spláchnout.Roz­pouštějí kámen na porcelánu.Prodává Lidl.A dobře splachovat,tady se šetření vodou moc nevyplácí.Mísa se dokáže kamenem docela ucpat.