Avatar uživatele
nula

Vysvětlíte mně někdo, co to je trubka TS?

Může mi prosím někdo vysvětlit, co znamená trubka Ts?

Upozornění
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

--
Původní
Co je trubka Ts?

Děkuji za odpovědi, asi jsem to málo upřesnil, nevěděl jsem, že je více trubek Ts, omlouvám se.
Našel jsem výkres budovy z roku 1938 a je u něj třeba u kanalizace truka KT – kameninová trubka, trubka Th – hrdlová trubka a pak tam je Ts, to jsem nezjistil, jaká trubka to je. Myslel jsem, že by to mohla být trubka svařovaná, určitě je to trubka kovová-ocelová. Je to technický výkres, takže ty zkratky se používaly a používají, nevěděl jsem, že to bude tak složité. Děkuji za snahu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: nula

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cukrar

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nevím z jakého kontexu jste vytrhl větu, ale mělo by to být toto:
http://www.pcval­fa.cz/wavin-ts/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?nula Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Wavin TS je třívrstvé potrubí s vnitřní a vnější ochrannou vrstvou z extrémně trvanlivého PE 100 RC.

Všechny tři vrstvy jsou vzájemně molekulárně spojeny a nedají se mechanicky oddělit.

Díky materiálovým vlastnostem a konstrukci
nabízí systém v extrémních případech poškrábání povrchu potrubí či výskytu bodových zatížení vyšší spolehlivost. Poškození na povrchu potrubí jsou přípustné až do 20 % tloušťky stěny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tlakový trubka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… silně pochybuju, že trubka, kterou vyrábí firma založená v roce 1955 bude mít trubku na plánech v roce 1938 … že by cestování v čase? … jestliže Th je trubka hrdlová, pak bych si tipnul, že Ts může bejt trubka: standard, spojovací …

před 2325 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek