Džanička

Co je třeba do školky?

Včera mi přišlo ze školky,že mi přijaly od září syna.Ale já nevím co vše mu do školky pořídit,nebo mi budo posílat ještě nějaký seznam věcí?Poraďte mi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Podívejte se na www stránky školky,kam Vám syna přijali. Každá školka to má jiné. Nebo si tam zajděte,případně zavolejte,napište e-mail. Nejlepší by bylo si tam zajít a rovnou se seznámit.

Další odpovědi
anonym

budete muset v zari zaplatit stravne,dale papucky,boty a obleceni na ven a do tridy pyzamko pokud tam bude spat,kartacek a zubni pastu

bubukaa

zewptejte se v té školce

lorja

Určitě bydlí ve vašem okolí rodina,která v té konkrétní školce už dítě má.Zajděte tam a maminka vám se seznamem věcí pro dítě do školky poradí.