Avatar uživatele
anonym

Co je toxická láska? Jaký je rozdíl mezi ní a láskou opravdovou?

Můžete uvést příklady?

Děkuji.

Jela jsem vlakem a paní sedící vedle mne četla časopis Sféra. Když obrátila na další stranu, zahlédla jsem nadpis „14 rozdílů mezi skutečnou a toxickou láskou“. O toxické lásce jsem neslyšela, jde zřejmě o nějakou novou definici lásky, proto mě zajímalo, zda někdo z vás zná.

Na netu jsem našla, že časopis Sféra není ženský časopis, ale měsíčník, který se zabývá alternativní medicínou, přináší informace o zdraví atd. Kvůli reklamě neuvádím odkaz.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Toxická láska, je to, že partneři dělají vše, aby si svou „lásku“ zničili. Např. vyžadují stálou přítomnost partnera, nenechají ho „dýchat“, manipulují s ním,
chovají se nadřazeně. apod. ☹
http://richar­dmasek.blog.id­nes.cz/c/464692­/14-zasadnich-rozdilu-mezi-skutecnou-a-toxickou-laskou.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby ses zeptala autora (nebo spíše autorky – rozumné holky prominou) tohoto termínu – podle mne jde totiž o naprostou pitomost vymyšlenou někým, kdo se:

  1. strašně nudí a nepřemýšlí
  2. nemá o čem napsat článek do ´ženského časopisu´
  3. obé předešlé dohromady

😁
_____________­_________
Mno – časopis Sféra je pesně ten druh časopisu, který myslící člověk nevezme ani na zátop – a to naprosto bez ohledu na to, jak daný časopis sám sebe propaguje…
Pokud na lejno napíšeš Parfum, taky nezačne libě vonět.
😁

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

toxická látka ? strychnin, kyanid draselný (cyankáli), kurare…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Láska není toxická.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek