Co je tourmalin?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tourmalin je přírodné získávaný minerál s širokým využitím a výbornou elasticitou.

Další odpovědi
mosoj

Tourmalin alias turmalín je minerál patřící mezi drahé kameny.

Tourmalin na 220 V a 150 W je komerční blaf.

annas

Tourmalin se používá jako materiál v různých odvětvích. Je z něj tedy vyrobena i terapeutická matrace Tourmalin.

panenka

je to taky Vysoušeč vlasů značka tourmalin.

kupkina

Terapeutická matrace.

mosoj

Docela by mne zajímalo zda v té matraci je alespoň symbolicky krystal z toho turmalínu.
O elektromagne­tickém učinku krystalů na člověka nepochybuji. Každý krystal totiž kmitá a vysílá fotonové pole.
Toto bylo zdokumentováno za pomoci fotonových kamer.

kropitko

Annas,taky jsou z něj vyráběny,žehlič­ky,hodinky,šper­ky,atd… dokonce i autobusy se jmenují Turmalin. Možná i nějaký pes se tak jmenuje. Mimochodem ta matrace,jestli ho vůbec obsahuje,tak minimální množství..

annas

Kropítko, vím, proto jsem napsala, že se z tohoto materiálu vyrábějí různé výrobky. Mohla jsem jich ale několik vyjmenovat, neuvádět jen matraci.

kupkina

dobře, ale zapomněla jsi na téma fitness

kropitko

A mimochodem netykejte mi,jsem si jistá,že husy a ani nic podobného jsme spolu nepásli. Sice Vaše chování a jednání svědčí o tom,že jste něco pásl/a,ale já ne,takže je to naprosto vyloučené..

kropitko

Je pravda,že jsem si nevšimla toho fitness,ale na druhou stranu,to značí o tom,že tazatel moc dobře věděl,že tourmalin je matrace a zajímalo ho proč tourmalin…

kupkina

Podívej se, pokud hodnotíš výše užitečnost fénu pro zdraví než terapeutické matrace, nemám, o čem bych s tebou diskutovala.

kropitko

Nehodnotila jsem užitečnost fénu,takové nesmysly jako je fén nepoužívám,dokonce ani šperky,hodinky,ma­trace,apod. Hodnotila jsem užitečnost uživatele. Jinak rozumím tomu,že pro někoho může být užitečnější matrace a pro někoho fén…každopádně jestli jste měl/a na mysly užitečnou odpověď,tak si stojím za tím,že ta moje byla nejužitečnější,po­kud by si tazatel/ka zadal do vyhledavače tourmalin minerál materiál výrobky,tak by mu vyjelo téměř vše potřebné.
Vzhledem k tomu,že jste naprosto konfliktní člověk,který v žádném případě není ochoten uznat svou chybu se odmítám nadále s Váma bavit,jste hulvát/ka, který nemá ani základní společenské vychování. Už jste několikrát byl/a upozorněn/a,že si někteří uživatelé nepřejí,aby jste jim tykal/a,nejste ochoten/a to akceptovat,tak já nebudu akceptovat Vaše odpovědi,otázky a ani názory.

kupkina

Dobře, neakceptuj, já si jen myslím, že kdyby se anonymni uživatel ptal na to, co si myslíš, že se ptal, tak použije slovo turmalín.