Avatar uživatele
anonym

Co je tourmalin?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tourmalin je přírodné získávaný minerál s širokým využitím a výbornou elasticitou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Tourmalin alias turmalín je minerál patřící mezi drahé kameny.

Tourmalin na 220 V a 150 W je komerční blaf.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Tourmalin se používá jako materiál v různých odvětvích. Je z něj tedy vyrobena i terapeutická matrace Tourmalin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

je to taky Vysoušeč vlasů značka tourmalin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

Terapeutická matrace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Docela by mne zajímalo zda v té matraci je alespoň symbolicky krystal z toho turmalínu.
O elektromagne­tickém učinku krystalů na člověka nepochybuji. Každý krystal totiž kmitá a vysílá fotonové pole.
Toto bylo zdokumentováno za pomoci fotonových kamer.

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Annas,taky jsou z něj vyráběny,žehlič­ky,hodinky,šper­ky,atd… dokonce i autobusy se jmenují Turmalin. Možná i nějaký pes se tak jmenuje. Mimochodem ta matrace,jestli ho vůbec obsahuje,tak minimální množství..

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kropítko, vím, proto jsem napsala, že se z tohoto materiálu vyrábějí různé výrobky. Mohla jsem jich ale několik vyjmenovat, neuvádět jen matraci.

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

dobře, ale zapomněla jsi na téma fitness

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

A mimochodem netykejte mi,jsem si jistá,že husy a ani nic podobného jsme spolu nepásli. Sice Vaše chování a jednání svědčí o tom,že jste něco pásl/a,ale já ne,takže je to naprosto vyloučené..

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Je pravda,že jsem si nevšimla toho fitness,ale na druhou stranu,to značí o tom,že tazatel moc dobře věděl,že tourmalin je matrace a zajímalo ho proč tourmalin…

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Podívej se, pokud hodnotíš výše užitečnost fénu pro zdraví než terapeutické matrace, nemám, o čem bych s tebou diskutovala.

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Nehodnotila jsem užitečnost fénu,takové nesmysly jako je fén nepoužívám,dokonce ani šperky,hodinky,ma­trace,apod. Hodnotila jsem užitečnost uživatele. Jinak rozumím tomu,že pro někoho může být užitečnější matrace a pro někoho fén…každopádně jestli jste měl/a na mysly užitečnou odpověď,tak si stojím za tím,že ta moje byla nejužitečnější,po­kud by si tazatel/ka zadal do vyhledavače tourmalin minerál materiál výrobky,tak by mu vyjelo téměř vše potřebné.
Vzhledem k tomu,že jste naprosto konfliktní člověk,který v žádném případě není ochoten uznat svou chybu se odmítám nadále s Váma bavit,jste hulvát/ka, který nemá ani základní společenské vychování. Už jste několikrát byl/a upozorněn/a,že si někteří uživatelé nepřejí,aby jste jim tykal/a,nejste ochoten/a to akceptovat,tak já nebudu akceptovat Vaše odpovědi,otázky a ani názory.

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Dobře, neakceptuj, já si jen myslím, že kdyby se anonymni uživatel ptal na to, co si myslíš, že se ptal, tak použije slovo turmalín.

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví