Elaela

Co je toto za jazyk? Umíš to přeložit?

Zajímá mě jestli víš jaký je to je jazyk, a případně alespoň nahrubo obsah textu písně. Za odpověď předem děkuji. ZDE: https://www.fa­cebook.com/strej­da.vlastik/vi­deos/223893800­2889107/

Nejlepší odpověď
Kepler

Rumunština. Google překladač pomohl 🙂 https://transla­te.google.cz/#vi­ew=home&op=tran­slate&sl=auto&tl=cs&tex­t=voi%20lupta%20pen­tru%20tine

Další odpovědi
marci1

Rumunština. Strojový překlad cca: Budu za tebe vždy bojovat, budu tě následovat až do posledního dechu a zůstanu ano, budu s tebou stát až do konce, aby mě milovali ti, kdo mě opravdu milují.
Zvedněte ruku od středu problému a počkejte, až mě ruka čeká na vás
protože ne, ne, ne, nevzdám se času, i když jsem na poslední dech, protože pokud to všichni řeknou …
P.S. Je to moc dlouhý text. 🙂

Kelt

Zpívají anglicky a psaný text je v rumunštině. A celkem se mi to líbilo. Zapojení těch dětí, hudba.

aliendrone

No já nwm, ale já tam slyším > „I will fight. I will fight for you…“, podle mne angličtina. ;)