Angi-Shy

Co je toto za druh látky?

Vypadá to jako totéž, co se používá jako spodnička pod šaty, ale vubec nevím, jak se to vlastně nazývá

  • bohužel fotka byla z mobilu, neměla jsem u sebe foták, ale koukla jsem na tyl na googlu a vypadá to že to bude ono, moc díky všem :)

Nejlepší odpověď
marci1

Podle fotky těžko říci, mohl by to být tyl. 🙂

Další odpovědi
Danina65

Připomíná mi to aranžerské materiály, název neznám.Podle tvaru by to šlo úspěšně použít na tvarování podprdy.

ivzez

Také mne napadl tyl. Ale chtělo by to fotku v takové velikosti,
aby bylo vidět strukturu látky. Takhle je to jenom odhad.

dejavu

Je to opravdu tyl.

lota

Není to organza?