samicek333

Co je tohle za soubor? Můžu ho vymazat?

Dobrý den, pořád se mi na paměťové kartě v telefonu objevuje tento soubor: SThumbDB.tdb . I když ho vymažu, tak do týdne je zpět. Existuje nějaký způsob, jak se ho trvale zbavit? Nebo je v telefonu důležitý?
Děkuji, samicek333

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle má něco společnýho s náhledama – mobil (nebo tedy konkrétně správce souborů) vygeneruje tenhle soubor, kde uloží nastavení náhledů fotek a ikonek právě pro zobrazení ve správci souborů.

Takže ten soubor nemažte, protože si ho mobil stejně vytvoří znovu.

Další odpovědi
Zbynas

Nevím přesně, k čemu slouží, ale podle mě jsou na něj ukládány data o paměťovce. Když ho smažeš, vytvoří se znovu. Stejně tak je to třeba u foťáků …