honza19hk

Co je tohle za jazyk? dokážete to někdo přeložit do češtiny??

I forbindelse med en større renoveringssag i Nakskov Almene Boligselskab, afdeling Nørrevænget II, som består af 10 boligblokke, med 223 lejemål, blev det beluttet at det kun var de 6 boligblokke som skulle renoveres, de 4 boligblokke på Anemonevej, med 90 lejemål, skulle rives ned og der skulle i stedet bygges omkring 30 klyngehuse.
Udflytning af lejerene påbegyndte efteråret 2010 og sidste beboer var ude til 1. dec. 2010.
Selve nedrivningen begyndte i februar 2011 og forventes afsluttet 1. juni 2011
Alle bygninger er nu revnet ned og nedbrydning af kældere og bortskaffelse af effekter er påbegyndt.
Doplňuji:
díky aspoň že vím co to je za jazyk.

Nejlepší odpověď
auluk

Sice to nedokážu přeložit, ale strejda google ano. A je to dánština
Doplňuji:
Toto je překlad z googlu
Spojení s hlavním renoveringssag v Nakskov General bytového družstva, oddíl North Street II, který se skládá z 10 bytových domů s 223 nájmy, to bylo beluttet, že to bylo pouze 6 bloků k rekonstrukci, 4 bloky Anemonevej s 90 pronájmy byl zničen dolů a tam že by měl být postaven kolem 30 domů clusteru. Přemístění pronájmu čisté začala na podzim 2010 a poslední cestující byl ven pro první prosince 2010.Demolice začala v únoru 2011 a měla by být dokončena první 06. 2011 Všechny budovy jsou nyní zátah a rozklad sklepů a odstraňování účinků začala.