BANAN93

CO je tohle za formát videa ?????

Stáhnul jsem si to – kvalita super(efekty bomba) ale video se občas rozbíhá od zvuku takže je slyšet co se teprv řekne. Používám AVS DVD PLAYER a stahoval se radši i novou verzi kodeků
Je to novej souboj titanu v češtině
http://www.uloz­to.cz/x44YW6g/­hnev-titanu-wrath-of-the-titans-2012-x264-ac3-cz-5-1ch-1080p-mkv

Doplňuji:
Kecám v KMPplayer to jde s těmi chybami v tom prvnim vůbec. „MKV“ stojí na miniatůře. Myslel jsem že s tím někdo má zkušenosti(přeh­rávání filmů ve vysokém rozl.) … Dále jsem myslel že někdo koukne na ten název filmu a uvidí v názvu co to je za formát, a poradí v čem a jak přehrát pro co nejlepší kvalitu přehrání.....

Nejlepší odpověď
Wang

Je to formát .mkv (je použitej v názvu – nestahoval jsem).
Více v článku >Matroška – MKV nejlepší formát pro Vaše video<
http://simpoin­t.blog.zive.cz/ma­troska-mkv-nejlepsi-format-pro-vase-video/

pod heslem >formát mkv< takových článků najdeš na internetu hafo.

Další odpovědi
bolak

To bychom si museli stáhnout devítigigovej soubor a nevím kdo by takový martýrium (pokud to slovo neexistuje tak se omlouvám) podstupoval.

Mnohem jednodušší bude když si ty stáhneš tenhle jednoduchej prográmek a podíváš se sám > http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/ostat­ni/mediainfo/
Doplňuji:
Nojo, Wang má pravdu, já ani nekoukal na název :), formát mkv, zvuk ac3. V KMplayeru by ti to mělo normálně chodit, pokud se ti to trhá nebo to jinak blbne, tak buď je špatný video nebo je slabá grafika, případně pobalej disk nebo málo paměti.

Ale má to 9 kladnejch hlasů, takže videem to asi nebude. Zkus ještě reinstalovat KMplayer.

Hohny

Doporučil bych stáhnout tyto kodeky http://filefo­rum.betanews.com/de­tail/KLite-Codec-Pack-Standard/1094057842­/2
Spolu s nimi se vám také nainstaluje přehrávač Media Player Classic HomeCinema, ve kterém to pak zkuste přehrát. Jestli to není chybou videa, může to být také nedostatečným výkonem počítače, film má kodek x264 s vysokým datovým tokem a rozlišením, takže pro počítač je to celkem náročný proces.

Bedy

Určitě se vyvarujte instalaci balastu kodeků typu K-Lite Codec pack All in One a tak podobně… dokáží udělat pěkný chaos v systému a v přehrávači.
Nechci tu slepičit ostatní, ale mají pravdu, MKV je Matroska a je to asi nejlepší formát…
Většina přehrávačů by neměla mít problém to přehrát i klasický Windows Media Player 11 nebo 12 to přehraje, je-li nainstalován Combined Community Codec Pack, který sami vývojaři MKV doporučují. Já WMP používám, není problém. Na co instalovat další přehrávač, když v systému něco je a stačí to jen dochutit 🙂

Pozn.: Jen se při instalaci nenechte zastrašit, opravdu Combined Community Codec pack nemá prakticky nic společného se Sovětským svazem :D