Odpovedi18

Co je to živelná katastrofa?

Odpovědi
Kepler

Živelních katastrof se rozlišuje velké množství podle původu a jejich dopadů. Nemá smysl je tady všechny vyjmenovávat, počti si zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Katastrofa

ivzez

Někteří zdejší uživatelé někdy působí jako menší (živelné) katastrofy.

@Alesh:
Katastrofa může být živelná i živelní.

aliendrone

Živelných katastrof je převeliké množství – přesně jak popisuje Kepler. Skromně ovšem zamlčuje, že on sám je jejich původcem. Začíná to tak, že na dveřích nevěstince objeví ceduli „ZAVŘENO – Sanitární den“ – a PAK se začnou DÍT VĚCI!!! ;) :D :D

Alesh

Živelná katastrofa není nic, maximálně nějaká žena.
Pokud by ses ptal na živelní katastrofu, tak to je katastrofa způsobená živlem.
Bože lidi, naučte se česky.

Mc Merkurion

… návštěva tchýně …