larios22

Co je to za zranění ?!

http://www.mig­htyfighter.com/wp-content/upload­s/2012/09/rah­man-head.jpg
Hasim Rahman a jeho zranění při boxu. může mi někdo vysvětlit co to je ?
Doplňuji:
vážně, tohle se stalo.Dívejte :http://www.you­tube.com/watch?v=zky­qU2tuuyI

Odpovědi
zzzzz

Boule, ale jako hrom. To snad ani není možné, takový otok, myslím, že mu praskla nějaká céva a nahromadila se tam krev. U tmavé pleti není modřina moc vidět. Ten musel vidět hvězdičky ☹
Doplňuji:
Jsi si jistý, že tu fotku někdo neupravil, mě udivuje, že mu nezavírá oko, normálně by boule nad obočím tlačila obočí dolu a oko uzavírala.

anonym

Krevní výron – zřejmě mu úderem pod kůží praskla nějaká céva a krev se vylila do prostoru mezi kůží a kostí.
Něco, jako běžná modřina – jen ´trošku´ masivnější…
😉
Doplňuji:
zzzzz – myslím, že fotku nikdo neupravoval – je to ze zápasu s Evanderem Holyfieldem (2002)…
Taková boule mohla vzniknout (např.) tak, že úder mu nejen roztrhl cévu, ale rozdrtil i zasaženou podkožní tkáň – tedy krev mohla tuto tkáň poměrně snadno ´odchlípnout´ (kůži od kosti) a zaplnit vzniklou ´dutinu´ (přitom neměla dostatečný tlak, k dalšímu odtrhávání tkáně úderem nezasažené).
😉

zzzzz

mowla Holyfield je ten co mu Tyson ukousl to ucho?

anonym

No jo – o pět let dřív (1997)…
😉
Divný lidi…