zjentek

Co je to za stavy/poruchy, kdy se nerozezná ani vzdálený ohňostroj přes zavřený okno od kručení ve vlastním břiše?

Sem tam fakt člověk musí zavrtět hlavou, co mu chjo zbývá, někdy prostě nechápe…

Odpovědi
Kepler

Tak to je velmi vážný stav, který nastává 14 dní před smrtí a říká se tomu moribundus kruciosis. Vím to přesně, protože jsem to měl taky. Tedy aspoň jsem si to myslel, nakonec se z toho vyklubaly jen sluchové halucucanice.

ivzez

Podle mne by mohlo jít o hlad.