Co je to za starou hororovou hru? (Arkáda, 2D průřez domem.)

Chtěl bych si zahrát starou hru, kde chlápek v cylindru (černý klobouk) přijde do 2D domu z průřezu, který je rozdělen na několik pater. V přízemí je lednice, kuchyňská linka, mikrovlnka a koš. Venku je pak popelnice, kam se musí uklízet bordel. Chlápek přijde do druhého patra, kde se svlékne. Tam má televizi, rádio, gauč a počítač (při použití se mu zvedá IQ). Ve třetím patře je umyvadlo, toaleta, sprcha a na balkoně kytka, na kterou útočí potvory. Barákem se prohání duchové a když projdou kočkou, kytkou, anebo chlápkem, tak mu to sníží štěstí. Ten má své potřeby a když mu je plníte, tak je šťastný. V podkroví se pak staví nějaká mašina. Chlápek se tedy sprchuje, jí, kadí, stará se o kytku, uklízí, … Když se nezalévá kytka, chřadne a chlápek smutní. Pamatuji si každý detail, jen ne název…

Odpovědi
Pesimista

Zkus nějaké skupiny hráčů na nějakém webu :D …Tady ti pšenka nepokvete…