verunka483

Co je to za spravedlnost?

Když někdo z normálních občanů ublíží Romovi, jde sedět. Když ale ta (s prominutím) černá huba zmlátí normálního kluka, nic se neděje… Je to normální?? S těma jejich dávkama by měli zalézt a být maximálně spokojení a ne ještě tohle. Kam ten svět spěje ?

Nejlepší odpověď
quentos

Spravedlnost není. V ČR je rasizmus – ovšem proti bílým.

Další odpovědi
Drap

Proto je spravedlnost slepá, aby soudila všem stejně. Bohužel soudci pod vlivem současné politiky soudí tak jak soudí,

briketka10

nikdy jsem rasista nebyla, nevadí mi černoši, vietnamci ani ukrajinci, protože pracují, vzdělávají se tady a jsou slušní, ale k cikánům mám odpor to jsem psala již včera, jen od té doby co se k nám na dvůr nastěhovali a chovají se jako zvířata, vyhrožují nám, že nás zmlátí až půjdeme večer ven, máme z nich strach..
za dávky si tu jezdí ve drahých autech, parkují nám před okny a třískají s dveřmi, minutu co minutu, ty děti z toho mají takovou radost a tím se baví oni to dělají, protože na ně nebyli zvyklí, když jezdili v těch maringotkách v chatrčích měli jen závěsy, nám nezbývá jen se tomu smát, ono se nedá totiž nic jiného dělat..
když je napomeneme, tak vylítne nějaká matróna a zařve nó dyť si eném hrajóu su to eném děcka..

ondra07

Taky to tak vnímám. Je to hrůza, co všechno se dneska děje… Ale na druhou stranu musím říct, že malinká část Romů je vcelku normální, ale ta zbývající… no comment :) Hodně si dovolují, třeba, když jde nějaký slušný občan ve městě a proti němu „oni“, tak hned po něm začnou řvát apod… A v dnešní době se to pomalu přenáší i na bílé občany, je to to samé, ale lidi si jich ještě tolik nevšímají, jako Romů.
Kdyby např. stál rom a vedle něj čech, tak komu by lidé uvěřili, je jasné, že čechovi… :)

lukas.zmizik

Já ti nevím, neznám ani jeden z těch dvou případů osobně…

Ale pochybuji, že romové jsou beztrestní…a že jim projde jakákoli násilná činnost jen tak… to jsou jen nesmysly, které šíří bulvár a různí blogeři…

Navíc, na sociální dávky maji nárok všichni, bez rozdílu barvy… A že jsou takové jaké jsou, to si romové taky nevymysleli, to musel někdo schválit..

Třeba v diskuzích na novinkách je vždy top názor ten levicový, všichni by všechno všem rozdali zadarmo a jinde pak plivou na cikány, tak já tomu nerozumím…

Na závěr bych porovnal, kolik toho stihla rozkrást, uplatit a zlikvidovat naše bílá rasa na vysokých postech a pak bych to srovnal s tím, že cikán ukradne slepici, pár železných trubek a čokoládu v obchodě…