dmatejek777

Co je to za rasu pejska?

Poradíte někdo, víte někdo?

https://docs.go­ogle.com/docu­ment/d/1RUqTS1qmrQ6gJ7k­IoKvM2lDMB9qLBG­73y-IWX5Z5Xag/edit?us­p=sharing

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě se nejedná o žádné plemeno, ale o nějakého křížence.

Další odpovědi
Monyszek

Noo..myslím, že můžu říct, že stejného, či možná podobného mám doma. A je to kříženec německého ovčáka a labradorského retrívra

ahold

Karl von Bahnhof.

LucinkaLLL

Řekla bych, že je to labradorský retrívr. Něco podobného mají sousedi ;)

jáára

to je malé štěňítko, z něho vyroste ledacos. můj odhad asi 25kilo v dospělosti. asi něco s labradorem, ale štěňata sou všechny stejný.

weronika

možná něco mezi labradorem a německým pinčem- měli jsme taky křížence něm, pinče a měl stejné uši jako ten váš…

Morčata331

Vypadá to jako křížený labrador