Nevědoucí111

Ve kterém programu vytvořit podobná videa na YouTube jako ta s názvem „Smutný příběh“?

Zdravím, ráda bych se zeptala ,jestli nevíte, v jakém počítačovém programu se dají dělat podobná videa na YouTube jako ta s názvem „smutný příběh“ – chtěla bych taky taková vytvářet, ale nevím jak. Poradite mi prosím ? Za odpovědi děkuji hezky den :) → https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7z-0272-WWg ve kterém programu se to dá vytvořit?

Nejlepší odpověď
Poklička

Zdravím, da se to udělat v programu Adobe After Effects. Stači napsat text a přidat par efectu a prolinaček .