Monie

Co je to za písničku?

Anglická písnička. Videoklip byl o malé holce co se ráda dívala na rentgen ruky a na ty kosti v ní.Myslím že v názvu nebo tak bylo slovo BONE.já vím, málo informací.Na víc jsem si bohužel nevzpomněla :(

Nejlepší odpověď
barnajka

Ví bůh, jestli je to ono…ale ty tvoje indicie mi dohromady dávají jen jednu písničku: „Hey Boy, Hey Girl“ od The Chemical Brothers. Anglicky to je, holka a rentgen je tam taky… A to tvoje „bone“ by při troše fantazie mohlo být to „Boy“. Zkus si to najít na You Tube – poslala bych ti odkaz sama, ale tuhle odpověd píšu z mobilu, a YouTube mi tam nejede. Tak na to teda mrkni sama a pokud to ti Chemical brothers nebudou, zkus zavzpomínat a doplnit další info – třeba jak stará ta písnička asi je, co je to přibližně za styl, jestli to zpívá chlap/ženská… Čím víc si vzpomeneš, tím větší šance, že ti pomůžeme ;)
Doplňuji:
Georgo2010: Here we go! ;)

Další odpovědi
Georgo2010

Taktéž se přikláním k Barnajce
The Chemical Brothers – Hey Boy Hey Girl

Nezbývá než dodat „here we go“ 😁

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=tpKCqp9CALQ