Avatar uživatele
redy

Co je to za nemoc?

Idiocie? když někdo někoho nezná a přesto ho nemůže vystát?
Jak se říká těm zamindrákovanejm lidem?
Doma pod pantoflem, v práci na poslední příčce,Ale v anonymitě Guru :p
Je tu jeden-jedna takovej-taková :(
Tohle je pátá otázka, jak dlouho tu vydrží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, manon, Kamionacka09 před 4149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mám pocit,že to je doktórus bulbus oculi. Nebo já ?!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Idiocie:
„..těžká slabomyslnost, starší označení hluboké a těžké mentální retardace odpovídající v termínech klasického IQ pásmu O – 30 bodů..“
Doplňuji:
Takže podle tohoto popisu diagnózy zde nikdo takový NEmůže být – jak uvádíš..

Zdroj: http://www.slovnik-cizich-slov.cz/idioci­e.html

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Nepříjemná nemoc je to, zlá. A obtížně se léčí. Léčí se dávkami osobní spokojenosti a štěstí – což jak víme nelze pozřít v tabbletách, je toho nedostatek a těžko se to shání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Na závist, zlobu a blbost žádná diagnóza (a tím pádem ani lék) neexistuje. Můžeme to „zabalit“ do specifických poruch osobnosti, ale…Nejlépe uděláš, když mu (jí) nebudeš nahrávat na smeč.:-)
Btw – Víš, co s takovým člověkem udělá smích a mávnutí rukou?
Pokud hovoříš o situaci zde (asi ano:-), nedá se říct, že nikdo nikoho nezná… Přece jen tu prezentujeme své názory a postoje – a ty mohou někomu vadit. Co na tom, že se třeba někomu práší od klávesnice nebo, že to, co píše naopak opravdu má. Vždy se najde někdo, komu jiný prostě poleze „pro TO něco“ na nervy. Zavděčit se všem nikdo nedokáže, i ten největší pokrytec to nezvládne pravidelně. O to víc ten, který má své zásady může jít na nervy druhému, jehož postoj je poněkud křivý…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

beer a vidíš přesto tu je.
Otázka je daná v zábavě tak to neber tak profesionálně :)

před 4149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Damiano máš recht ale ustupovat jen proto že někomu koluju v krvi se mi nechce:D

před 4149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek