redy

Co je to za nemoc?

Idiocie? když někdo někoho nezná a přesto ho nemůže vystát?
Jak se říká těm zamindrákovanejm lidem?
Doma pod pantoflem, v práci na poslední příčce,Ale v anonymitě Guru :p
Je tu jeden-jedna takovej-taková :(
Tohle je pátá otázka, jak dlouho tu vydrží?

Nejlepší odpověď
anonym

Mám pocit,že to je doktórus bulbus oculi. Nebo já ?!

Další odpovědi
beer

Idiocie:
„..těžká slabomyslnost, starší označení hluboké a těžké mentální retardace odpovídající v termínech klasického IQ pásmu O – 30 bodů..“
Doplňuji:
Takže podle tohoto popisu diagnózy zde nikdo takový NEmůže být – jak uvádíš..

Zdroj: http://www.slovnik-cizich-slov.cz/idioci­e.html

manon

Nepříjemná nemoc je to, zlá. A obtížně se léčí. Léčí se dávkami osobní spokojenosti a štěstí – což jak víme nelze pozřít v tabbletách, je toho nedostatek a těžko se to shání…

Damiana

Na závist, zlobu a blbost žádná diagnóza (a tím pádem ani lék) neexistuje. Můžeme to „zabalit“ do specifických poruch osobnosti, ale…Nejlépe uděláš, když mu (jí) nebudeš nahrávat na smeč.:-)
Btw – Víš, co s takovým člověkem udělá smích a mávnutí rukou?
Pokud hovoříš o situaci zde (asi ano:-), nedá se říct, že nikdo nikoho nezná… Přece jen tu prezentujeme své názory a postoje – a ty mohou někomu vadit. Co na tom, že se třeba někomu práší od klávesnice nebo, že to, co píše naopak opravdu má. Vždy se najde někdo, komu jiný prostě poleze „pro TO něco“ na nervy. Zavděčit se všem nikdo nedokáže, i ten největší pokrytec to nezvládne pravidelně. O to víc ten, který má své zásady může jít na nervy druhému, jehož postoj je poněkud křivý…

redy

beer a vidíš přesto tu je.
Otázka je daná v zábavě tak to neber tak profesionálně :)

redy

Damiano máš recht ale ustupovat jen proto že někomu koluju v krvi se mi nechce:D