magorvkleci

Co je to za nástroj?

Šestihranná plastová tyčka dlouhá 80 mm, na koncích kuželový přechod do špičky, na jedné straně tupý hrot, na druhé plochý šroubovâček. Na straně šroubováčku otvor skrz šestihran, na druhé straně seříznuta jedna hrana. Na šestihranu je vyraženo číslo N 04928077. Počítám, že to slouží k nastavení nějaké elektrické regulace nebo čidla.

Odpovědi
Kajoch

Asi vysílač jasných signálů…pana matlafouse

Justin1

Možná je to nějaké pisátko nebo stylus pro psaní a kreslení na kreslicí tabulce na způsob Znikopisu.