Hanka373

Co je to za křížence?

Dobrý den máme doma štěně neznámého původu, je staré 11týdnu nu a váhu 2.9kg. Chtěla bych se jen orientačně zeptat co v ní vidíte. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nevíme ani jak je velký a tímto způsobem se původ určit nedá.

Další odpovědi
Emefej

Tipoval bych, že tam bude něco z jorkšíra.

zjentek

To je těžký, chtělo by to více foto. Vidím tam desítky psů. (;

Nejspíše je to „dcera“ tisíce otců! (; D; D;

Pizza cz

Nejspíše jorkšír, jezevčík

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hanka373

Drap na výšku cca 23 cm a blouha cca30 cm

NoFear

Stejně neví. Píše jen, aby psal. Vždy když se napíše, že nelze odpověděť nebo určit, tak člověk odpověď nezná.
Znalec psů a psích ras by toho psa pravděpodobně identifikoval (já znalec nejsem). Možná něco z jorkšíra (či kžíženec několika jorkšírů), jak píše Emefej. Nebo Shih-tzu (moc placatý čenich – ale to už by záleželo n azkřížení), Morkie, Yorkie Poo, Cavachon. Mohl by to být kterýkoli z nich – několik. Možná by v něm mohla být i trocha z bígla (křížený s nějaký joršírem – nebo podobným), či dokonce kolie.
Nelze určit -od laika. Velmi pravděpodobně to bude nějaký křížený teriér (teriérů je spousta).
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Teri%C3%A9%C5%­99i