PabloNieto

Nevíte, co je to za konektor na fotografii?

Co je to za konektor

Odpovědi
dust8

SATA konektor to nebude, protože ten je placatější. Vypadá myslím na nějaký „molex“ či jak se tomu říká. Takovýchhle mám spoustu volných v kejsu. Myslím, že slouží k zapojení různých věcí na PCI a jiných slotech, ale možná se mýlím. Kouknul bych se do kejsu, ale jsem po obědě a sotva se hýbám, tak jsem se optal strejdy Gůgla a vypadá to, že jsem to trefil. Ano Molex viz zde zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/MOLEX_(konek­tor)

led

Napájací konektor (nachádza sa v stolnom počítači) z transformátora na jednotlivé dosky počítača a na HDD,CD. Napätie ±5V a ±12V

PabloNieto

Mini konektor Phoenix Contact PTSM 0,5/ 4-P-2,5

PabloNieto

A napájecí konektor z PC to opravdu není, viz http://www.hd­.cz/rady/preh­led_konektoru_v_po­citaci.php

PabloNieto

Počítačové konektory znám a nejsem si vědom že by tam takový byl. Je to konektor z ovládání rekuperace a potřeboval bych ho dát na jiný kabel bez toho abych zničil ten původní. Jinak na googlu jsem strávil dvě hodiny a nenašel :(

dust8

Nechci znít jako chytrák, ale pokud ti tu přes víkend nikdo neodpoví přesně, tak bych si tu fotku hodil na flešku či rovnou vytiskl a dal to ukázat někde kde prodávají počítače či dělají servis, protože tam budou nejspíš vědět. Když si to nenašel po dvou hodinách, tak to asi nebude jentak jednoduché na internetu najít?