cate1597

Co je to za hru?

Kdysi jsem hrála hru, kde bylo na výběr ze spousty map, byli tam zbraně a tak. Dalo se to hrát s více hráči, muselo to být stažené v počítači. Fungovalo to na principu, že jste to zapli, vybrali nějakou mapu, ta měla své číslo (IP, ID ?? nejsem si jistá…). Myslím, že se počkalo na určitý počet hráčů a hra se spustila, byli tam dva týmy, v některých mapách (možná ve všech) se museli sbírat vlaječky toho cizího týmu. Taky tam byly volně životy, zbraně (např. laser, který vás úžasně zrychlil.) Prosím, neví někdo, jak se ta hra jmenuje? Nemohu si zaboha vzpomenout :D Děkuji!

Odpovědi
honza19hk

nevím přesně ale na podobným základu byl halflife. Což je předchůdce dnešního Counterstrike.