chytrolinka9

Co je to za hmyz?

Dobrý den, chci se zeptat na hmyz na přiložené fotografii. Co je to a čím to hubit? Zkusili jsme Biolit, ale bylo to bez efektu. Objevilo se nám to doma v panelákovém bytě na oknech, létá to a nevíme jak se to sem dostalo. Nikde v lese jsme teď nebyli a psa ani kočku nemáme, aby to sem přinesli oni. Večer se tento hmyz shlukuje do skupinek asi po osmi jedincích a jsou na sobě jako magnety. Jsme z toho docela nešťastní. Díky za odpovědi.

Odpovědi
Emefej

Fotka je bídná, tipoval bych to na mravence viz https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mravenec_o­becn%C3%BD#/me­dia/Soubor:Prin­cesse_fourmis_La­sius.jpg