kristyna 99

Co je to za film? (žena, muž, soused, dítě a návrat do minulosti)

Je to asi tak:
Jsou manželé, kteří spolu čekají dítě. Jednou se pohádají a ona odjede. Vrátí se a pak buď za pár dní nebo hned to nevím vyhoří továrna kde ten muž pracoval a on tam zemře. Ta žena žije dál ale je nešťastná. Dítě se narodí, vyroste a žena se začne seznamovat se svým sousedem. Zjistí že je docela fajn ale nechce s nim nic mít. Jednou jsou u řeky a holčička tam spadne, ta žena skočí za ní a když se probere tak je na břehu cca o 4 roky zpět a sklání se nad ní její manžel. Nejdřív tomu nevěří, ale pak pochopí a snaží se ho zachránit a tak nevědomky doplňuje svůj osud. Zachránit se jí ho nepovede a vrátí se zpět do té „reality“ a zůstane s tím sousedem a dítětem.

:) No asi tak! Bohužel nevím herce ani název. Děkuji za jakoukoli odpověď! :)
Doplňuji:
Ano to je on moc děkuji :) a omlouvám se za prozrazení konce.

Nejlepší odpověď
Reuef

Nemohl by to byt film Jiny den ?

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/22176-jiny-den/

Další odpovědi
LysoňXXX

Ze začátku čtení Vaší otázky jsem si říkal, že to může být pěkný film. Nicméně už vím jaký je děj a hlavně konec filmu :) Ale někomu ho třeba doporučím.