Skinn3r

Co je to za elekronickou součastku ?

Je to z HTC One X+ u výstupu od LCD displaye ( konektor uprostřed ) dole je hromádka odpůrku a nahoře jsou 3 černý čtverečky z toho jeden uštípnutej šlo by to opravit popřípadě co je to za součástku ? Je to na základní desce takže nejde o díl kterej by šel vyměnit .

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1413­7413189711

Odpovědi
autacek

Asi rezistor (otázka jaké hodnoty), ale může to být cokoli. Vzhledem k tomu že k tomu nemáš dokumentaci bych na opravdu v domácích podmínkách moc nesázel. Sežeň schéma a dones to nějakému radioamatérovi, jestli ti s tím něco neudělá, pokud již to nechceš donést do normálního servisu…

Funna

může to být cokoliv…ale pochybuju, že by sis to dokázal sám spravit, i kdybys sehnal jinou součástku…tak jemnou mikropájku doma asi nemáš…navíc při prohřátí okolí přii pájení může odejít něco dalšího…jediná šance je servis…tam to vyřeší tak, že vymění celý „plošňák“…nikdo se tam s nějakou jednou součástkou vyměňovat nebude..takže se zeptej na cenu, ať to nestojí jak půl telefonu…