zzzzz

Co je to za divná móda?

Líbí se vám ty kalhoty, co vypadají jako pytel na zadku? Já jsem ještě neviděla nikoho, komu by slušely.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nic neobvyklého. To si jen návrháři dělají z lidí p…l.:-)

Další odpovědi
everest

taky se mi nelíbí,jinak se jim říká nasrávačky

manon

Je to opravdu přííšerná móda a opravdu neslušivá. Jednou jsem četla takový článek, co se mužům na ženách líbí a co ne (co se odívání týče) a tyhle kalhoty dopadly v očích mužů ze všeho nejhůře. Podle mne poprávu. Myslím, že není třeba vždy nosit všechno, co je prohlášeno za módní – je třeba si z toho umět yvbrat, co člověku sluší.

tom004

Vypadá to příšerně, nikomu to nesluší, ale nevadí mi to. Když si vzpomenu na výraz mojí mamky poté co mne spatřila v mých nových šedých kalhotách (rok1962, bylo mi 15), pás široký 8 cm, zapínání na tři knoflíky, nohavice ke kolenům upnuté na tělo, od kolen dolů do zvonu, dole 32 cm, tak zkamenělá Lotova žena, byla proti ní nebezpečně se svíjející užovka. Potom se slovy „a v tomhle chceš jít mezi lidi?“, odkráčela. Třeba to pro ní tenkrát byl stejný šok, jako dnes pro nás „pokročilé“, ale i mnohé „začátečníky“ pytel, který supluje kalhoty. 🙂

briketka10

je to divná móda, ale mě ty kalhoty (mám černý) fakt sluší :D
Doplňuji:
jen mi vadí, že jsou prostě černý a vše se na nich drží..
než někam vyrážím musím se vším do koupelny a hned
ven, aby se o mě neotřel kocour..

Natty*

Myslíš tzv. „nasrávačky“?
Tak ty mi z estetického hlediska nepřipadají zrovna nejhezčí, ale na druhou stranu, když je máš na doma, tak co, jsou aspoň pohodlné…

anonym

Další z estetického hlediska nepochopitelný výstřelek. Nemohu pochopit, že si takovou hrůzu na sebe vůbec někdo dokážeme obléct a když to navíc udělá žena, tak mi to připadá zvlášť praštěné.
Občas vidím i jiné střihy kalhot, které ženám vyloženě nesluší, a také marně přemýšlím, proč jim nikdo neřekne, že je takové oblečení doslova hyzdí. Snad bych to ještě pochopila jako určitý druh recese u mládeže.

pizlicka

nelíbí.to je jak kdybych tam mela kupu hoven-pardon všem.
Doplňuji:
lenni-na odchodu na velkou:-)

lenni

Nelíbí.
Ale je to naštěstí myslím móda už na odchodu…

♥♥♥

Podle mně je to prostě dnešní móda, když se dříve nosily lacláče, tak taky to hold byla máda. No a teď se nosí vytahané kalhoty… Uvidíme co návrháři vymyslí příště.. :)

manon

briketka10: No dobře, hezkým lidem totiž sluší všechno. Ale stejně Ti vše ostatní sluší určitě ještě víc :)

briketka10

manon, když jdeš tancovat, tak jiný kalhoty se lepí na tělo a tyhle jsou tak krásně volný a moc pohodlný jinak bych si je nikdy nepořizovala víš..
už jsem si myslela, že jsem na ně stará, ale nosej je i starší ženský a je pravda musíš na ně mít postavu a doplňky..

briketka10

jo a já je nemám tak strašně volný jen trošku
trošičku maličko :)

anonym

.. ja je nemam .., ale ted me napadlo, ze bych si je mohla poridit .., ze by me v nich nebyla videt plena ! -iv-

briketka10

:DD

kapka

😁 😁 /to se směju příspěvku -iv-II/

briketko10, chceme foto!!!!!!!!! 😁

anonym

ufff , kapko ! uz jsem se lekla, ze chcete foto moje .. s tou plenou ! -iv-

led

Aj to :)

anonym

.. s cistou .., nebo " pouzitou " ?

briketka10

:DD