Avatar uživatele
zzzzz

Co je to za divná móda?

Líbí se vám ty kalhoty, co vypadají jako pytel na zadku? Já jsem ještě neviděla nikoho, komu by slušely.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, aramah, kapka, tom004, Bublinnka, anonym, anonym, anonym před 4195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nic neobvyklého. To si jen návrháři dělají z lidí p…l.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
everest

taky se mi nelíbí,jinak se jim říká nasrávačky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Je to opravdu přííšerná móda a opravdu neslušivá. Jednou jsem četla takový článek, co se mužům na ženách líbí a co ne (co se odívání týče) a tyhle kalhoty dopadly v očích mužů ze všeho nejhůře. Podle mne poprávu. Myslím, že není třeba vždy nosit všechno, co je prohlášeno za módní – je třeba si z toho umět yvbrat, co člověku sluší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Vypadá to příšerně, nikomu to nesluší, ale nevadí mi to. Když si vzpomenu na výraz mojí mamky poté co mne spatřila v mých nových šedých kalhotách (rok1962, bylo mi 15), pás široký 8 cm, zapínání na tři knoflíky, nohavice ke kolenům upnuté na tělo, od kolen dolů do zvonu, dole 32 cm, tak zkamenělá Lotova žena, byla proti ní nebezpečně se svíjející užovka. Potom se slovy „a v tomhle chceš jít mezi lidi?“, odkráčela. Třeba to pro ní tenkrát byl stejný šok, jako dnes pro nás „pokročilé“, ale i mnohé „začátečníky“ pytel, který supluje kalhoty. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

je to divná móda, ale mě ty kalhoty (mám černý) fakt sluší :D
Doplňuji:
jen mi vadí, že jsou prostě černý a vše se na nich drží..
než někam vyrážím musím se vším do koupelny a hned
ven, aby se o mě neotřel kocour..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Myslíš tzv. „nasrávačky“?
Tak ty mi z estetického hlediska nepřipadají zrovna nejhezčí, ale na druhou stranu, když je máš na doma, tak co, jsou aspoň pohodlné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Další z estetického hlediska nepochopitelný výstřelek. Nemohu pochopit, že si takovou hrůzu na sebe vůbec někdo dokážeme obléct a když to navíc udělá žena, tak mi to připadá zvlášť praštěné.
Občas vidím i jiné střihy kalhot, které ženám vyloženě nesluší, a také marně přemýšlím, proč jim nikdo neřekne, že je takové oblečení doslova hyzdí. Snad bych to ještě pochopila jako určitý druh recese u mládeže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nelíbí.to je jak kdybych tam mela kupu hoven-pardon všem.
Doplňuji:
lenni-na odchodu na velkou:-)

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenni

Nelíbí.
Ale je to naštěstí myslím móda už na odchodu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
♥♥♥

Podle mně je to prostě dnešní móda, když se dříve nosily lacláče, tak taky to hold byla máda. No a teď se nosí vytahané kalhoty… Uvidíme co návrháři vymyslí příště.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

briketka10: No dobře, hezkým lidem totiž sluší všechno. Ale stejně Ti vše ostatní sluší určitě ještě víc :)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

manon, když jdeš tancovat, tak jiný kalhoty se lepí na tělo a tyhle jsou tak krásně volný a moc pohodlný jinak bych si je nikdy nepořizovala víš..
už jsem si myslela, že jsem na ně stará, ale nosej je i starší ženský a je pravda musíš na ně mít postavu a doplňky..

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jo a já je nemám tak strašně volný jen trošku
trošičku maličko :)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. ja je nemam .., ale ted me napadlo, ze bych si je mohla poridit .., ze by me v nich nebyla videt plena ! -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:DD

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

😁 😁 /to se směju příspěvku -iv-II/

briketko10, chceme foto!!!!!!!!! 😁

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ufff , kapko ! uz jsem se lekla, ze chcete foto moje .. s tou plenou ! -iv-

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Aj to :)

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. s cistou .., nebo " pouzitou " ?

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:DD

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek