redy

Co je to za auto? Řekla bych, že dodávka.

na řidičáku mám mimo jinýho – B1, řekla bych dodávka… ano? 🙂
Díky

Nejlepší odpověď
brillant

Opravňuje k řízení motorových tříkolových a čtyřkolových vozidel spadajících do skupiny B, jejichž maximální konstrukční rychlost převyšuje (sic!) 45 km/h nebo jsou poháněná spalovacím motorem o objemu válců převyšujícím (sic!) 50 ccm nebo jsou poháněna jakýmkoli jiným zařízením srovnatelného výkonu. Pohotovostní hmotnost těchto vozidel nesmí být vyšší než 550 kg, do pohotovostní hmotnosti vozidla elektricky poháněného se nezapočítává hmotnost akumulátorů.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Skupiny_ři­dičského_opráv­nění

Další odpovědi
Drap

čtyřkolová motorová vozidla (s výjimkou vozidel skupiny AM), jejichž výkon nepřevyšuje 15 kW a hmotnost v nenaloženém stavu nepřevyšuje 400 kg nebo 550 kg u vozidel určených k přepravě zboží

Pro běžný život téměř nepoužitelné. Hodí se pro některé druhy vnitropodniko­vých doprav

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

briIIant ještě jednou děkuji…

OLIVER _

Ahojte, pokud nedokážete rozeznat dodávku, tak se určitě zkuste mrknout třeba na web http://dodavky­.online . Mají tam k zapůjčení různé dodávky, takže pokud se máte v plánu třeba stěhovat nebo převézt něco většího a nemáte k tomu auto, oni vám s tímto problémem určitě rádi pomohou.