Co je to WAP?

chci si stahnout melodii do mobilu, ale kdyz jsem si ji nechala poslat, tak to chce, abych mela aktivovany WAP. To je pripojení na internet? Budu za to neco platit?

Nejlepší odpověď
kenyrts

WAP je zjednodušená verze internetu pro mobily, což znamená jednodušší stránky, přehlednější na malém displeji mobilu, míň obrázků a míň přenesených dat. Většina známých internetových stránek má i svojí wapovou verzi. Z WAPu lze také stahovat melodie, obrázky a různé věci pro mobilní telefony.
za aktivaci asi ne, ale za připojení k internetu určitě a ne málo.

Další odpovědi
HarpPlayer

Rozhodně si u operátora zjistěte sazby – nejen časové, ale i za počet stažených KB/MB. Kdysi jsem si takhle „zasurfoval“ z mobilu a tisícovkám na faktuře jsem se nestačil divit… ☹