Avatar uživatele
Damiana

Co je to „vyšší moc“ v případě České pošty?

Sleduji zásilku, kterou jsem odeslala kamarádce. Sice už jsem vytelefonovala a zjistila (peklo pekel!) kde je, ale mezi informacemi o jejím toulání se byla důvodem i „vyšší moc“. O co jde?
To se o ten balík s pošťáky přetahoval Ježíšek nebo ten fousatej chlap od Coca-Coly?
Objevila jsem, že balík pendloval čtyři dny po celé Praze, ačkoliv měl být doručen (za příplatek) do druhého dne… Jednou přišla SMS, že jí ho vezou, pak zas že ne, potom prý ať si ho vyzvedne sama, pak zas ať pro něj nechodí, protože zasáhla ta vyšší moc a oni už ho nemají…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? quentos, iceT, Drap, redy, zzzzz, anonym, Marinak před 4145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Katastrofa, kalamita, povodně, nečekaný výpadek počítačových sítí… atd. Jak vidno, tak za to lze i skrýt zmatek na samotných poštách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

No jo, je před svátkama a Česká pošta už tradičně, opět nezklamala. A nezklame i příště ))
Doplňuji:
Vyšší mocí tedy nazývejme v tomto případě bordel..

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

cekam svetrrr od bonprixu,a cekam a cekam.objednavka dorucena a dál se to nehne.a ja ho chcíííí.no jo no,v techto dnech nas takto ceka a doufa mnoho,dami.
Doplňuji:
vetsi pjuusvih je ten,ze jsem odeslala pracovni zakazku v hodnote 5tisic ☹ a pani to chce do vanoc.ja rikala,ze to pres santu posilat nechci 🙂

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Před ván.svátky doporučuju použít jinou službu než Českou poštu. Každoročně toho mají přespříliš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Ta ČP je strašná, já ji téměř nepoužívám, raději zvolím jiné doručovatele, vím, že to dorazí, tak jak má.
Vyšší moc je asi ta ředitelka ČP s platem půl milionu, ta to za ty prachy není schopna řídit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Pizlicka: Nechápu, jak může být zásilka DORUČENA, když ji fyzicky nemáš. Jestli je tohle někde napsáno, tak asi budeš bez svetru. Měla bys mít oznámení, kde ta zásilka je a na té poště si to podle jejího čísla zjistit – aby ti to dohledali. Také jsem to udělala a kámoška už si už pro balík jede.

před 4145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

dami,objednavka prijata.jsem to uplne blbe napsala.napred sleduji stav objednavky na svem ucte v internetovem obchode,po expedici sleduji dle cisla baliku zjistim,kde se balik zrovna nachazi.koukam,kou­kam,balik visí stale na poste:-(

před 4144 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek