Mp2

Co je to výpis CESO?

Zdravím.

U soudu byla možnost nahlédnout do tzv. „aktuálního výpisu CESO“.
Bohužel jsem nepotřeboval nahlédnout do ničeho, ale tohle ani nevim, co znamená.

Internet taky nic nenašel

Marci: Ano, ale v tom odkazu je kupa nesmyslu

Nejlepší odpověď
annas

„Centrální evidence stíhaných osob (dále jen „CESO“) je elektronickým datovým souborem osobních údajů. “

https://www.u­oou.cz/kontro­la-krajskeho-statniho-zastupitelstvi-v-nbsp-hradci-kralove/d-6254/p1=1277

https://www.pod­nikatel.cz/za­kony/zakon-o-statnim-zastupitelstvi/f151790­4/

„Zákon o státním zastupitelství – Poskytování informací“
Předpis č. 283/1993 Sb.
Znění od 1. 12.

Zde se píše

"Centrální evidence stíhaných osob je neveřejná. Přístup do centrální evidence stíhaných osob mají pouze státní zastupitelství pro potřeby výkonu své působnosti a ostatní orgány činné v trestním řízení a Probační a mediační služba pro účely trestního řízení. Pro účely plnění úkolů v Eurojustu má přístup do centrální evidence stíhaných osob také národní člen Eurojustu. Pro účely plnění úkolů podle zákona o mezinárodní justiční spolupráci ve věcech trestních lze údaje z centrální evidence stíhaných osob v nezbytném rozsahu poskytnout na vyžádání též ministerstvu. " atd.

Takle je zřejmě třeba obrátit se na zastupitelství,

Proč kategorie zvířata?

Další odpovědi
marci1

Význam zkratky CESO: https://www.ab­breviationfin­der.org/cs/acro­nyms/ceso.html

Arne1

Informace od zainteresovaných: Centrální evidence stíhaných osob

Sakra proč se vůbec snažím. Visí to tu kolik hodin a bod nakonec dostane někdo jiný.