Co je to vlastně „užitečná odpověď“, je to odpověď, která dostala minimálně 1 palec nahoru?

Nejlepší odpověď
www

Užitečná odpověď ve spojení se získáváním bodů pro odpovídajícího je na těchto stránkách mnohdy velmi matoucí záležitostí. Palec totiž může dostat i odpověď mylná, matoucí ap. Někteří palcují bezhlavě, jiní z neznalosti a především další ve snaze oplatit, zavděčit se a tím získávat body zase za svoje odpovědi. Bohužel, je to tak.
Zkušenost

Jinak platí, co bylo ve tvé otázce.

Další odpovědi
Drap

Ano, přesně tak

MacChill

užitečná odpověd je ta, která je nejvíckrát nominována po uzamčení otázky více zde:

Užitečná odpověď – zlatí a stříbrní uživatelé mají navíc možnost nominovat odpověď jako užitečnou. Odpověď s nejvíce nominacemi se vyhodnotí jako užitečná ve chvíli uzamknutí otázky a autor je odměněn pěti body. Administrátor může označit užitečnou okamžitě. Užitečné odpovědi by měly splňovat kritéria pro kvalitní příspěvek jako je správnost a úplnost informací.