jirka F

Co je to vlastně ochrana klimatu když klima stejně ochránit nedokážeme a musíme se mu spíše přizpůsobit?

Přizpůsobit se změnám které tady jsou po desetitisíce let.

Nejlepší odpověď
Drap

Ochrana klimatu je velice pouze dobrá formulka a jak někeří díky ní dokáží čerpat spoustu dotací, další využijí tuto formulku jak nás pokud možno ještě vystrašit a vysát z lidí další a další peníze. Jedním z největších škůdců klimaru jsou zapálení zelení a ti co se tím ohanějí. Nebýt jich, tak při hospodaření našich předků by nám polovinu lesů kůrovec bnesežral. Díky zeleným jsme si ho namnožili a rozvezli po celé republice. Takovýc příkladů by se našla spousta.

Další odpovědi
Ametyst

Je to jen další propaganda, jak (hlavně mladé) lidi vystrašit. Školení, jak se chudý lid bude uskromňovat, aby v ovzduší bylo dost kyslíku pro motory soukromých tryskáčů, patřících globálním elitám. Ty se domlouvají proti lidstvu, a vyrábějí pro něj nedýchatelné podmínky, a vlády jim za to ještě tleskají.

Pepa25

Pro základní informaci doporučuju odkaz. Cílem je „snížit nebo zastavit rychlost a dopad globálního oteplování.“ Klima se samozřejmě mění pořád, ale současná klimatická změna je tak rychlá, že prosté přizpůsobení je docela problém (např. les roste 100 let, přitom velká část lesů nám nyní zmizela během pár let).

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Politika_ochra­ny_klimatu

jirka F

Je zajímavé že zatímco na gnosis9.net je globální teplotní odchylka 0,85°c tak na Wikipedii je napsáno že globální teplota je už 1,5°c.

Pepa25

Je potřeba číst, jak je ta teplotní odchylka defionvaná a jak je ta informace stará.