co je to video format u LCDtelevize?

při naladěni polskych stanic se mi na obrazovce ukaže napis video format neni podporovan.

Nejlepší odpověď
P.T.

Polské stanice jsou vysílány v digitálu ve formátu MPEG-4. Musíte mít set-top box, který umí tento formát dekódovat. Buď externí samostatnou krabičku nebo STB zabudovaný v TV. Od minulého roku každý renomovaný výrobce spotřební elektroniky (Philips, LG, Samsung, Sony, Panasonic, Toshiba, Sharp,…) MPEG-4 STB pro pozemní příjem montuje do svých TV.