Co je to Velký třesk? Víte? Díky

Nejlepší odpověď
quentos

údajný, teoretický počátek vesmíru. Ohromná koncentrace energie, kdy z „ničeho“ vzniklo „něco“.

Více zde (angl.):
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Big_Bang

Další odpovědi
panenka

Velký tresk (anglicky Big Bang) je vedecká kosmologická teorie, která popisuje raný vývoj a tvar vesmíru. Hlavní myšlenkou je, že obecná teorie relativity

anonym

Na to teorie existuje.
Co ale bylo předtím?

venkovan

Až se vdáš a manžel přijde domu po několika denním tahu tak se vsadím, že „Velký třesk“ zažije na vlastní kůži a ty vše budeš vědecky a odborně provozovat a pozorovat.

anonym

To venkovan-ale jsem se fakt zasmala.