fcoop

Co je to veletrh ?

Už je 1 hod. po půlnoci a nejde spát,před okny se o něčem dohaduje parta ožralých.Za chvíli „na ně vlítnu“.
A tak vymýšlím blbiny.
Mimochodem – jsem i zvědavý na vysvětlení „otázky“.
Ale – to by napadlo asi málokoho.

Doplňuji:
Odpovědi jsou seriózní a samozřejmě správné.
Existuje i jiný veletrh.
Nastane,když si jedinec jediným škubnutím natrhne kalhoty,trenýrky a …ano,správně.
V noci mi to přišlo zábavné.

Nejlepší odpověď
annas

Definice podle SSĆ Veletrh – pravidelně se opakující velký trh s mezinárodní účastí – brněnský veletrh.
Doplňuji:
Ad fcoop, nějak se mně zdála otázka příliš jednoduchá vzhledem k vašim, jindy zvídavým otázkám. Po doplnění odpovědi jsem pochopila …

Další odpovědi
anonym

Veletrh je výstava produktů firem z jednoho odvětví, jejímž hlavním cílem je prezentovat odborné veřejnosti nové produkty a navazovat kontakty s velkoodběrateli. Na rozdíl od běžného trhu tedy nejde o přímý prodej koncovým zákazníkům; ten zde často nebývá možný nebo jen v omezené míře. Některé veletrhy nejsou otevřeny veřejnosti vůbec nebo jsou jí přístupné jen ve vyhrazené dny, zpravidla ke konci veletrhu. Trvání veletrhu obvykle bývá okolo jednoho týdne.

příklad: Zelený svět v Brně

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve­letrh

anonym

Pokud bys doplnil, že sis v noci ještě něco nalil, možná by se dalo pochopit, že se uchyluješ ke slovním hříčkám, jimiž se obvykle baví školáci v útlém věku.
Protože jinak z toho trčí plytká účelová otázka, jež není hodna tvého věku.

hanulka11

to je prostě takový velký trh i se světovou účastí

Kerberus

Dr.Axl, máte pravdu, že fcoop se včera večer nějak víc „rozjel“. Jinak jsou jeho otázky zajímavé, hloubavé, někdy je těžké jednoznačně odpovědět… Vyžaduje rovněž vyčerpávající odpovědi.