Avatar uživatele
fcoop

Co je to veletrh ?

Už je 1 hod. po půlnoci a nejde spát,před okny se o něčem dohaduje parta ožralých.Za chvíli „na ně vlítnu“.
A tak vymýšlím blbiny.
Mimochodem – jsem i zvědavý na vysvětlení „otázky“.
Ale – to by napadlo asi málokoho.

Doplňuji:
Odpovědi jsou seriózní a samozřejmě správné.
Existuje i jiný veletrh.
Nastane,když si jedinec jediným škubnutím natrhne kalhoty,trenýrky a …ano,správně.
V noci mi to přišlo zábavné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fcoop

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Adlim, Kerberus před 4608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Definice podle SSĆ Veletrh – pravidelně se opakující velký trh s mezinárodní účastí – brněnský veletrh.
Doplňuji:
Ad fcoop, nějak se mně zdála otázka příliš jednoduchá vzhledem k vašim, jindy zvídavým otázkám. Po doplnění odpovědi jsem pochopila …

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Veletrh je výstava produktů firem z jednoho odvětví, jejímž hlavním cílem je prezentovat odborné veřejnosti nové produkty a navazovat kontakty s velkoodběrateli. Na rozdíl od běžného trhu tedy nejde o přímý prodej koncovým zákazníkům; ten zde často nebývá možný nebo jen v omezené míře. Některé veletrhy nejsou otevřeny veřejnosti vůbec nebo jsou jí přístupné jen ve vyhrazené dny, zpravidla ke konci veletrhu. Trvání veletrhu obvykle bývá okolo jednoho týdne.

příklad: Zelený svět v Brně

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve­letrh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud bys doplnil, že sis v noci ještě něco nalil, možná by se dalo pochopit, že se uchyluješ ke slovním hříčkám, jimiž se obvykle baví školáci v útlém věku.
Protože jinak z toho trčí plytká účelová otázka, jež není hodna tvého věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to je prostě takový velký trh i se světovou účastí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

Dr.Axl, máte pravdu, že fcoop se včera večer nějak víc „rozjel“. Jinak jsou jeho otázky zajímavé, hloubavé, někdy je těžké jednoznačně odpovědět… Vyžaduje rovněž vyčerpávající odpovědi.

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek