Retko

Co je to twinkie ??

Co je to twinkie ???

Nejlepší odpověď
quentos

„bledá tvář“; urážlivý termín používaný americkými indiány pro bělocha (zejména přistěhovalce z Evropy), který o sobě tvrdí, že je americký Indián. Též americký moučník s krémovou náplní. Srov. zdroj (v angl.)

Zdroj: en.wikipedia.or­g/wiki/Twinki­e_(disambigua­tion)

Další odpovědi
infant

JJ tje to taková piškotová podlouhlá buchtička, plněná pudinkem. Ve filmu Zombieland je jí jeden z hlavních hrdinů doslova posedlý.

Zdroj: infant.blog.cz