DusanOrlik

Co je to TopBoard?

Poraďte mi prosím (souvisí to s počítačem/in­ternet)
Doplňuji:
Má to souviset s e-shopem

Odpovědi
anonym

to slyším prvně … v souvislosti s počítačem. Tak to jsem zvědavý, co se z toho vyklube.

PostApMan

TopBoard – jinými slovy Header. je ten modrý obrázek v horní části stránky. Když se podíváte na jiné shopy mívají tam místo klasického jednoduché modrého obrázku, své logo, název, nebo prostě něco spojeného s e-shopem a jeho zaměřením.

V Editorech e-shopu to může být pod různými nazvy : Header, TopBoard apod.

PostApMan

TopBoard – jinými slovy Header. je ten modrý obrázek v horní části stránky. Když se podíváte na jiné shopy mívají tam místo klasického jednoduché modrého obrázku, své logo, název, nebo prostě něco psojeného s e-shopem a jeho zaměřením.