jjj123456789

Co je to Tatramatky rodeo?

Nejlepší odpověď
led

Názov zjavne pochádza z čias prvých automatických pračiek Tatramat s horným podávaním, ktoré pri žmýkaní stratil svoju stabilitu a poskakovali na mieste. Jedna z možností, ako ukľudniť tohto zdivočelého býka bolo sadnúť si na ňu a svojou váhou ju skrotiť ako býka na ródeu.
Na druhej strane malo to aj určitú spoločenskú úlohu, takto nenápadne ste mohli dať najavo susedom, že vy ste niekto:
„My máme automatickú pračku Tatramat“, heč… a čo máte vy? len akúsi bosch, či siemens pfuj, ani je nepočuť"
Doplňuji:
ďalej v diskusii videoukážky z tatramat rodeo show