bolak

Co je to ta FANLIGA? O co tam přesně jde?

Hraje to někdo z vás? Můžete mi to někdo stručně vysvětlit a nemusím číst ty jejich dlouhosáhlé nepochopitelné návody?

Odpovědi
Nazdar Bazar

V podstatě to je klasická Fantasy Liga, která je vylepšená. Do základní sestavy naskládáš hráče z daného rozpočtu, a dle toho jaké jsou jejich výsledky na hřištích dostáváš body. Kapitán získává dvakrát více.Jsou tam i mínusové body, např. za karty.Vylepšení je to, že se může střídat.

Doplňuji:
S největší pravděpodobností.

bolak

Nazdar Bazar: takže je to nějakej simulátor fotbalový ligy, jo? něco jako mifa a tak podobně?