ivosek2

Co je to System32?

Doplňuji:
no je to nějaká složka a nejde smazat potřebuju nějaký oprávnění od trustedinstaller

Odpovědi
gecco

Uveď, případně, kontext…
😉
Takto by mohlo jít o nějaký systém (třeba operační) s dvaatřiceti­bitovou architekturou…
Taky by ale mohlo jít o adresář s tímto názvem (nejen Win jej používají)…
Případně program s tímto názvem…
A nebo taky o leccos jiného…
😁
Doplňuji:
…„je to nějaká složka a nejde smazat“…
;-DDD
Být tebou, tak na to ´nešahám´…
No – i když…
Kdyžtak si vyzkoušíš reinstalaci počítače, ne?
😉

WenceslasRe

Systémová věc. Raději se do toho nehrabej. Jestli máš podezření na to, že to je vir(což je možné), zajdi na pc-help.cz

nonnel

Pro Boha tam ani nešahej. To je systémový adresář kde je téměř vše důležité. Jsou tam systémové programy a hlavně soubory DLL a OCX. Proč to chceš mazat? Systém by tě správně ani neměl pustit do toho adresáře. Smazat ti nepůjde a když přeci něco vymažeš, tak už ti systém asi nenajede. A když najede, tak blbě.