Co je to synergické působení ?

Potřebovala bych vysvětlit stručně a jasně, jednoduchými větami, co je to SYNERGICKÉ PŮSOBENÍ- jde o pojem, který se používá v marketingovém mixu, komunikačním mixu,…
Budu velice ráda za vaše odpovědi :)
Doplňuji:
Text otázky byl přeformulován administrátorem, a to nejen kvůli správnému upozornění uživatele ge0rge v diskuzi.

Odpovědi
ReHu

Nevím, jak t funguje v marketingovém mixu. Já tento jev znám z účinlů potravinových doplňků.
nevím, jak to jednodušwe napat, ale vpodstatě jde o to, že např. potr.doplněk nějakou dobu v těle pozitivně působí, pak se vlivem přítomných látek jakoby přemění a působí pozitivně v těle na jinou skupinu.
Takže jeden kvalitní potavinový doplněk nepůsobí jednostraně, ale má postupně několikanásobný účinek.
nevím, jak jinak to krátce vysvětlit.

BandiOl

Synergie je vzájemné „spolupůsobení“ složek, které mají silnější výslední efekt (podobně jako vzájemná katalyzace u chemických reakcí), než působení jednotlivých složek zvlášť. V podstatě to můžeme zapsat jako (1+1)>2.

Zdroj: www.pknewshop­.cz/zdravi/?vy­hodne-sady,23

anonym

do políčka pro novou otázku, vkládáme OTAZKU a ne nic neříkající formulace typu „pomozte“, „co mám dělat“ … nebo dokonce výkřiky. Dekuji za pochopeni.