Co je to SVT?

Ve školním rozvrhu se objevil nový předmět, má zkratku SVT. Vůbec netuším co to je, mohl by mi někdo poradit prosím?

Odpovědi
Dochy

také to může být něco s výpočetní technikou… Ale když ani nenapíšeš jakou školu děláš… 😉

Timea Naesse

Struktura a vlastnosti textílií…

mosoj

Já zase netuším jaké školy se to týká !!!!!

na př. strojírenská výrobní technologie, sdělovací a výpočetní technika atd., atd,..

marci1

Tazatelka uvádí dotaz v kategorii „základní školy“.

Dochy

Dobrá poznámka 😉
Zvlášť tedy pro ty jako já, co hledají v „kategorii“ „nejnovější“ a ta bílá písmenka v bílém proužku tak trochu vynechávají 😉