Jose1f

Co je to „Světový chalifát?“ A proč je blízko?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Chal%C3%AD­f%C3%A1t

Dnes,kdy jsi za pár hodin třeba v Chicagu,je blízko všechno.
Tak to myšleno samozřejmě není.
Nic nového – jen další paranoidní touha po světovládě.
Lidé byli,jsou a budou nepoučitelní.Ko­likrát jsme si sáhli na rozpálenou plotýnku,i když jsme byli varováni:„Nesahej na tu plotýnku,je horká,uděláš si bebí“,ale my zapomněli,sáhli si, a tu pracku jsme si spálili.To bylo breku,slziček…a zapřísahání – už NIKDY!
Ale strupy nám slezly, a už zase vidíme novou plotýnku,a ta horká určitě nebude.
Jednou nám tu ručku někdo,nebo něco, na té plotně podrží tak dlouho,až nás přejde chuť hrát si na průzkumníky,a to opravdu „na furt“.

Další odpovědi
Drap

Califát je vláda chalify, hlavy islámu. Takže celosvětový chalifát je celosvětová vláda islamistů. Blíží se asi proto, protopže islamistů přibývá po celém světě dost rychle