reika

Co je to SIGNÁLNÍ POPLATEK?

Objevuje se mi to u vykázané zdravotní péče v Kartě života (pojišťovna MV). Díky.

Nejlepší odpověď
annas

„V Seznamu výkonů je zrušení regulačních poplatků za recept a za ošetření v ambulantní sféře kompenzováno zařazením signálních výkonů č. 09543 – SIGNÁLNÍ VÝKON KLINICKÉHO VYŠETŘENÍ a 09552 – SIGNÁLNÍ VÝKON VÝDEJ LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU ZA RECEPT, ZÁKLADNÍ DISPENZACE A SOUVISEJÍCÍ ADMINISTRATIVA.“

Projděte si odkaz.
http://www.mzcr­.cz/dokumenty/preh­led-plneni-programoveho-prohlaseni-vlady-v-oblasti-zdravotnictvi_9852_1­.html

Takže poznáte ve výkazu od popjišťovny, za který výkon byl poplatek účtován.