Avatar uživatele
olda12

co je to se mnou?

už 3 dny mě mravenči levá ruka,je taková fialovo zelená,když ležim v klidu tak mě zničeho nit mě extremne bouchne srce pa pak mám zas normalni tep,včera jsem omdlel a zesypal se na zem,chvilema mam sucho v puse.je me 20 jsem silnej kuřak,k doktorce se mě jit nechce,asi brzo umřu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, hanulka11 před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

To je hloupost zajděte si k doktorovi, můžou to být problémy z krevním tlakem, Jindy starosti. Po nějakých lécích se vám jistě uleví. Hlavu vzhůru a jít třeba na procházku podívat se na kytičky.Poslouchat ptáky. U nás před krámem si hrálo kotě seděl jsem tam asi hodinu a díval se.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nikkol

Stres způsobuje i srdeční arytmii. Z toho můžete i omdlít. Jíte dost? Nedržíte dietu? Zamyslete se jaké máte starosti, nejaká láska? S někým blízkým si o tom popovídejte. Zajděte si k lékaři , i tohle umí řešit. A snažte se na všem hledat to pozitivní. Myslím si , že tímhle si někdy projde každý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Co takhle jít k doktorovi, když ne k doktorce. Tady nikdo nic nevyřeší a čekat na zubatou aniž by se člověk pokusil alespoň od odklad od její náštěvy asi není to pravé.
Nicméně očekávajte pořádné vynadání od lékaře (lékařky), že jste tam měl být už ve chvíli, že ruka změnila barvu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

navštivte léčitele.
Lékaři jen potlačují příznaky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Okamžitě k lékaři. Včera bylo pozdě.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek